Nr katalogowy: 412

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 412
Chmurny dzień, 1940
olej, tektura; 25 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Brzozowski / 1940;
na odwrocie napis: "Chmurny dzień" (ołówkiem).

Tadeusz B...