Nr katalogowy: 411

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 411
Potok, 1940
olej, tektura; 29,5 x 25 cm;
sygn. i dat. l. d.: TBrzozowski / 1940;
na odwrocie opis: "Potok" (ołówkiem).

Tadeusz Brzozowski ...