Nr katalogowy: 403

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 403
Sny robotnika, 1981
gwasz, akwarela, papier; 33 2 3,5 cm (w świetle opraw);
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ-1981 -.