Wiktor ZIN (1925-2007)
Nr katalogowy: 1112
Wakacje z blondynką
tusz, akryl, płótno; 30 x 60 cm;
sygn. l. d.: WiktorZin.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
sygn. l. d.: WiktorZin.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł