Malarz nieokreślony, środkowoeuropejski, XVIII w.
Nr katalogowy: 169
Nauczanie Marii
olej, płótno dublowane; 85 x 51 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 60 000 - 80 000 zł
obraz przed konserwacją.
estymacja: 60 000 - 80 000 zł