Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII/XVIII w.
Nr katalogowy: 164
Obóz wojskowy
olej, płótno dublowane; 43 x 50,5 cm.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
estymacja: 11 000 - 14 000 zł