Nr katalogowy: 1415

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

Nr katalogowy: 1415

Dante i Matylda, 1993

olej, płótno; 65,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Waniek / ... (zatarta);
estymacja: 8 000 - 10 000 zł