Nr katalogowy: 1414

Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)

Nr katalogowy: 1414

W berecie, 1981

olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn., dat. na odwrocie: TADEUSZ WLAZŁO / 1981.
estymacja: 6 400 - 8 400 zł