Nr katalogowy: 457

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

Nr katalogowy: 457

Syrena

olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
na odwrocie napis: SYRENA.