Nr katalogowy: 455

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 455

Księżniczka, 1984

akryl, płótno, sklejka; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 84;