Nr katalogowy: 454

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

Nr katalogowy: 454

Sonaty Mozarta, 2018

olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: JPałucha 18;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł