Nr katalogowy: 450

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 450
Ezop IV, 2018
olej, płótno; 89,5 x 120 cm;
sygn. i dat. u góry z lewej: S. MŁODOŻENIEC / 2018;