Nr katalogowy: 334

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 334
Widziałem go, 1987
akwaforta, papier; 64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: E. Dwurnik / 87 (ołówkiem),
Cena oferowana 1 600 zł