Nr katalogowy: 333

Henryk OŻÓG (ur. 1956)

Nr katalogowy: 333
Alter Ego, 2003
akwaforta, akwatinta barwna, papier;
76 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Ożóg 2003 (ołówkiem),
tytuł l. d.: ALTE...