Nr katalogowy: 329

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 329
Kiełbie we łbie, 1971
akwaforta, akwatinta barwna; papier;
64 x 48,5 cm (wymiar kompozycji);
69 x 52 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i o...