Nr katalogowy: 328

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 328
Spóźnione zaloty, 1980
akwaforta, akwatinta barwna; papier;
64,5 x 48,5 cm (wymiar kompozycji);
67,5 x 52 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat....