Nr katalogowy: 319

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Nr katalogowy: 319
Pejzaż wiosenny,1976
akwaforta barwna, papier;
31 x 24 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: Pejzaż wiosenny - akwaforta
ba...