Nr katalogowy: 318

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 318
Pierścienie powinny zniknąć z naszych nosów, 1974
litografia barwna, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: 40/100 Lebenstein 74 (ołówkiem);
Praca pochodzi z t...