Nr katalogowy: 317

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 317

Foubourg St. Denis, 1994

litografia barwna, papier; 40,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: E.A. Lebenstein 1994 (ołówkiem);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł