Nr katalogowy: 317

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 317
Foubourg St. Denis, 1994
litografia barwna, papier; 40,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: E.A. Lebenstein 1994 (ołówkiem);