Jelena KARŁOWNA WRANGEL (1835-1906)
Nr katalogowy281
Pejzaż
olej, płótno dublowane, 120 x 85 cm;
sygn. p. d.: Wrangel (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Malarz nieokreślony polski, XVII w
Nr katalogowy283
Portret Demiana Woyszy z Bzowa, 1636
olej, płótno dublowane, 101 x 70,5 cm;
w lewej części: wokół kartusza herbowego
litery D W/ S B
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Władysław MIECZNIK (XX w.)
Nr katalogowy402
Pomnik księcia Józefa Poniatowskiego
Berthel Thorvaldsen (1770-1844) - według
brąz, podstawa z kawowego marmuru
bolechowickiego, wys. 48 cm.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
404
Żniwiarka
biały alabaster, podstawa z alabastru kawowego;
wys. 66 cm. Francja, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
C. MORIN (XIX/XX w.)
Nr katalogowy406
Mężczyzna z dzieckiem
brąz, wys. 32 cm. Na podstawie sygn.: C. MORIN
Francja, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
S. MALON (XX w.)
Nr katalogowy408
Głowa Chrystusa
terakota patynowana na zielono,
podstawa z jasnozielonego marmuru, wys. 35 cm.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
410
Rycerz
brąz patynowany, podstawa z zielonego marmuru,
Austria (?), Niemcy (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
412
Św. Józef z małym Jezusem
drewno dębowe, bejcowane, wys. 56 cm.
Flandria (?), Niemcy Pn. (?), Prusy Królewskie
lub Książęce (?), ok. 1680-1710
Cena wywoławcza.
4 500 zł
414
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane i złocone
(obecna polichromia i złocenia wtórne), wys. 57 cm.
Krąg puławski (?), po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
511
Żardiniera secesyjna z irysami
Nieokreślona wytwórnia europejska, (Polska?,
Włocławek?, Teichfeld u Asterblum?),
1 ćw. XX w. - okres międzywojenny?
Cena wywoławcza.
1 600 zł
513
Patera ceramiczna z lustrem
Czechy, pracownia Jana Marescha?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
515
Fryderyk Wielki na koniu
Niemcy, Rudolstadt, Ernst Böhne Söhne,
2. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
517
Serwis deserowy Cieszyn,
z czarnym ornamentem roślinnym przy brzegach;
Polska, Ćmielów, koniec lat 20. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
519
Serwis obiadowy (zestaw)
z dekoracją bukiecikami fiołków;
Czechy, Karlove Vary, EPIAG, Oskar
i Edgar Gutherz, lata 1920-1938
Cena wywoławcza.
3 000 zł
521
Serwis deserowy ( do kawy i herbaty)
z rzutami i bukietami tzw. kwiatów niemieckich;
Niemcy, Bawaria, Tirschenreuth, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
601
Szufelka ze zmiotką
Europa Zachodnia, Anglia?,
wytwórnia H and C, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
605
Krater do chłodzenia wina
Warszawa, firma Józefa Frageta, 1843
Cena wywoławcza.
3 300 zł