Nr katalogowy: 736
Para kinkietów neorokokowych
5-świecowych;
Polska? XIX/XX w.
5-świecowych;
w formie aplik z kapryśnie wijącymi się gałązkami akantu, stanowiącymi asymetryczne ramiona świecznika;
wazonowe tulejki i 5-płatkowe talerzyki również zdobione są motywem akantu;
brąz złocony, wys. 38 cm, szer. 35,4 cm, głęb. 27 cm;
Polska? XIX/XX w.