Nr katalogowy: 732
Pokłon pasterzy
Polska południowo-wschodnia?, XVIII/XIX w.
panneau ze zwieńczenia ołtarzowego, w rocaille'owym obramieniu,
z malowidłem przedstawiającym scenę z przybyciem pasterzy do
Betlejem;
tempera na desce, drewno lipowe, złocone; wys. 41,5 cm,
szer. 66,5 cm, , głęb. 3,5 cm;