Józef AUMILLER (1892-1963)
Nr katalogowy: 710
Medalion - „Józef Piłsudski”
Warszawa, lata 30. XX w.
kolisty, z popiersiem w lewym profilu;
w otoku napis: „JÓZEF PIŁSUDSKI MARSZAŁEK”; na krawędzi u dołu sygn. „J. AUMILLER”; na odwrocie u dołu
wypukły napis: „NAKŁADEM / TOWARZYSTWA POPIERANIA / WYTWÓRCZOŚCI POLSKIEJ / W WARSZAWIE”; brąz, odlew; średnica 25 cm;
Warszawa, lata 30. XX w.