Nr katalogowy: 707
Plakieta „Lwowskiej Kongregacji
Kupieckiej”;
Lwów, firma Władysław Buszek, lata 20. XX w.
Kupieckiej”;
owalna, tłoczona w blasze, z napisem w otoku: „LWOWSKA KONGREGACJA KUPIECKA”; pośrodku u dołu herb Lwowa z krzyżem Virtuti Militari, zwieńczony
królewską koroną, ujęty po bokach rogami obfitości; wyżej w promienistej mandorli - wizerunek Niepokalanej Maryi depczącej węża; po bokach napis: „A.D. //
1673”; przy dolnej krawędzi sygn.: „W. BUSZEK. LWÓW // R. M.”; blacha galwanizowana, wys. 24 cm, szer. 18 cm;