Malarz nieokreślony polski, XVII w
Nr katalogowy: 283
Portret Demiana Woyszy z Bzowa, 1636
olej, płótno dublowane, 101 x 70,5 cm;
w lewej części: wokół kartusza herbowego
litery D W/ S B