Anna BILIŃSKA- BOHDANOWICZ (1857-1893)
Nr katalogowy: 247
Dziewczyna w chuście, 1888
olej, deska mahoniowa, 27,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: Anna Bilińska/ Paryż 1888