Aleksander BLONDER (BLONDEL) (1909-1949)
Nr katalogowy: 242
Barka na rzece
olej, tektura, 22 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Blondel
olej, tektura, 22 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Blondel
na odwrocie napis BLONDEL
Aleksander (Sasza, Szaje) André, Andrej BLONDER (BLONDEL) (1909-1949)