Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) -przypisywany
Nr katalogowy: 230
Bodiaki
olej, płótno naklejone na tekturę, 21 x 33,5 cm;
u dołu odręczny napis tuszem: Stwierdzam