Aleksander BLONDER (BLONDEL) (1909-1949)
Nr katalogowy: 223
Portret
olej, tektura, 54,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: Blonder;
olej, tektura, 54,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: Blonder;
na odwrocie Martwa natura, olej
Aleksander (Sasza, Szaje) André, Andrej BLONDER (BLONDEL) (1909-1949)