Karol KOSSAK (1896-1975)
Nr katalogowy: 1102
Konie w stajni, 1929
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23 x 36,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: KAROL KOSSAK / 1929;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł