Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)
Nr katalogowy49
Samochód przy plaży, 2011
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)
Nr katalogowy51
Pejzaż zimowy, 2018
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
estymacja: 2 800 - 3 500 zł