Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)

49
Samochód przy plaży, 2011 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Przemysław KMIEĆ (ur. 1979)

50
Dreamland, 2017 olej, płótno; 70 x 70 cm; napis p. d.: DREAMLAND;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: "DREAMLAND" / olej na pł.tnie 70 x 70 cm / 2017 PRZEMEK KMIEĆ.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)

51
Pejzaż zimowy, 2018 olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)

52
Martwa natura z jabłkami, 2018 olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Leszek OPRZĄDEK (ur. 1964)

53
Radiator, 2016 drewno opalane i impregnowane; 35 x 20 x 15 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: - 2016 / LESZEK - / OPRZĄDEK.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Bartłomiej SĘCZAWA (ur. 1974)

54
Speed, 2016 brąz, kamień, technika mieszana; 58 x 16 x 28,5 cm;
sygn. dat. i opisany na kamieniu: B. SĘCZAWA / „SPEED” / 2016 r.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł