Stanisław STRASZKIEWICZ (1870-1925)
Nr katalogowy: 1119
Pejzaż o zachodzie słońca
olej, tektura fakturowana; 27 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: St Straszkiewicz.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
estymacja: 2 700 - 3 600 zł