Alfred TERLECKI (1883-1973)
Nr katalogowy: 122
Wiosna nad Morskim Okiem, 1964
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ALFRED TERLECKI 1964.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł