Jan MATEJKO (1838-1893)
Nr katalogowy: 3
Album
Warszawa 1873-1876, nakład i druk Salomona Lewentala.
60 x 43 cm; oprawa współczesna, płótno.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
estymacja: 3 200 - 4 200 zł