J. TOSTRUP (firma czynna od 1832)
Nr katalogowy: 114
Kubek emaliowany
srebro próby sterling złocone cechowane;
waga 60 g. Oslo, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
waga 60 g. Oslo, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł