Adam PEŁCZYŃSKI (1865-1926)
Nr katalogowy: 1120
Pejzaż, 1913
olej, płótno; 40,5 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Adam Pełczyński / Monachium 1913;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
estymacja: 3 600 - 4 800 zł