Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 141
Scena biblijna - Żona Putyfara
olej, płótno dublowane; 70 x 95 cm;
(obraz po konserwacji).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
(obraz po konserwacji).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł