Caro De BALTASSARE (1689-1750) - przypisywany
Nr katalogowy: 139
Martwa natura myśliwska
olej, płótno dublowane;
100,5 x 166,5 cm;
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
100,5 x 166,5 cm;
estymacja: 45 000 - 55 000 zł