Alois ARNEGGER (1879-1963)
Nr katalogowy: 131
Pejzaż górski
olej, płótno; 52 x 79 cm;
sygn. p. d.: A. Arnegger.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: A. Arnegger.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł