Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)
Nr katalogowy: 433
Akt XXXVI, 1986
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: Jack;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł