Malarz nieokreślony, XX w., w manierze małych mistrzów holenderskich XVII w.
Nr katalogowy: 145
Nad brzegiem rzeki
olej, płótno; 23,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie.
olej, płótno; 23,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie.