Ch. RIEUCAUD, XX w.
Nr katalogowy: 125
Pejzaż morski z żaglówkami
olej, sklejka; 66 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Ch. Rieucaud.
sygn. l. d.: Ch. Rieucaud.