Tadeusz NARTOWSKI (1892-1971)
Nr katalogowy: 104
Pejzaż jesienny z dworkiem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
44,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TNartowski.
sygn. p. d.: TNartowski.