Malarz nieokreślony, XVIII w., według: Melchiora de HONDECOETERA (1636-1695)
Nr katalogowy: 145
Podwórze dworskie z ptactwem
olej, płótno dublowane; 91 x 123 cm;
obraz po konserwacji.
estymacja: 54 000 - 72 000 zł
obraz po konserwacji.
estymacja: 54 000 - 72 000 zł