Neresheimer & Söhne ?
Nr katalogowy: 1720
Filiżanka ze spodkiem
srebro częściowo złocone; waga 431 g.
Hanau, k. XIX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Hanau, k. XIX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł