Józef KOWALIKOWSKI (1910-?)
Nr katalogowy: 1422
Pejzaż, 1965
olej, płótno; 53,5 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kowalikowski 65 r.
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł