Nr katalogowy: 1129
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 31 x 26,5 cm;
sygn. p. d. (…) - nieczytelna.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
estymacja: 3 200 - 4 200 zł