Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy: 1128
Portret brodatego starca
olej, płótno; 39 x 31 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: GG.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
sygn. p. d. cyrylicą: GG.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł