Nr katalogowy: 1124
Para obrazów - Dzieci
Portret chłopczyka, Portret dziewczynki:
olej, deska; 16 x 11,5 cm; sygn. p. g.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł