Wystawa przedaukcyjna
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie:
13.10.2017 (piątek): 11.00 – 19.00
14.10.2017 (sobota): 12.00 – 20.00
15.10.2017 (niedziela): 12.00 – 17.00
16.10.2017 (poniedziałek): 11.00 – 18.00
regulamin aukcji wyprzedażowej
841
Zegar kominkowy, portykowy
brąz złocony; wys. 48,5 cm, szer. 25,5 cm, głęb. 13 cm.
Francja, k. XIX w.
Francja, k. XIX w.
843
Zegar kominkowy z figurą dziecka
brąz złocony; wys. 38 cm; szer. 24,5 cm; głęb. 14,5 cm;
Francja, ok. poł. XIX w.
Francja, ok. poł. XIX w.
MADEJA J., XX W.
Nr katalogowy845
Madonna z Dzieciątkiem
drewno; 70 x 49 x 6,5 cm;
sygn. ryta na odwrocie: J. Madeja.
847
Kobierzec z ptakami, w typie indyjsko-perskim
jedwab; bawełniane frędzle; sztuczna skóra; 360 x 270 cm.
Indie, Kaszmir, XX w.
Indie, Kaszmir, XX w.
849
Kobierczyk z wzorem geometrycznym
wełna; 106 x 120 cm.
Turcja (Anatolia Wschodnia, Kars?); XX w.
851
Kobierzec z motywem ptaków, w stylu indyjsko-perskim
jedwab, frędzle bawełniane; 154 x 253 cm.
Indie, XX w.
Indie, XX w.
855
Humidor
z częścią na cygara (okładaną blachą) oraz obrotową szufladą
z akcesoriami do palenia cygar;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
857
Żyrandol
jednoświecowy; w formie odwróconego kielicha tulipana;
brąz, kryształ; wys. 54 cm; XX w.
901
Stolik pomocniczy
w stylu Ludwika Filipa;
Europa Środkowa, (Niemcy?), po poł. XIX w.
903
Komoda neorokokowa
intarsja mahoniowa i jaworowa, 88,6 x 120 x 51 cm,
Francja, XIX/XX w.;
Francja, XIX/XX w.;
905
Krzesło w stylu neorokokowym
orzechowe, z tapicerowanym siedzeniem, 98,5 x 55 x 54 cm;
Francja 2 poł. XIX w.
Francja 2 poł. XIX w.
911
Postument w stylu klasycyzującym
drewno, gips, 97,7 x 31,8 x 31,8 cm,
Europa Zachodnia, XX w.
Europa Zachodnia, XX w.
913
Stolik pomocniczy w stylu neorkokowym
fornirowany orzechem tworzącym na blacie romboidalne pola,
68,5 x 83,5 x 58 cm, Europa Środkowa, po poł. XIX w.